ЛЕТО 2018

Хотел Кронос

Вила Ванко

 

 

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА ЦЕЛО СТУДИО/АПАРТМАН (СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ)
ЛЕТО 2018

Термини 1/2 студио 1/3 студио АПП 2+2 две соби
31.05 – 07.06 90 eвра 105 eвра 140 eвра
07.06 – 14.06 11 eвра 125 eвра 190 eвра
14.06 – 21.06 135 eвра 145 eвра 230 eвра
21.06 – 28.06 145 eвра  155 eвра 265 eвра
28.06 – 05.07 165 eвра 175 eвра 300 eвра
05.07 – 12.07  165 eвра 180 eвра 345 eвра
12.07 – 19.07 195 eвра 245 eвра  365 eвра
19.07 – 26.07 210 eвра 245 eвра 370 eвра
26.07 – 02.08 210 eвра 245 eвра 275 eвра
02.08 – 09.08 210 eвра 245 eвра 375 eвра
09.08 – 16.08 200 eвра 245 eвра 370 eвра
16.08 – 23.08 200 eвра 245 eвра 370 eвра
23.08 – 30.08 190 eвра 230 eвра 360 eвра
30.08 – 06.09 180 eвра 200 eвра 320 eвра
06.09 – 13.09 160 eвра 180 eвра 290 eвра
13.09 – 20.09 120 eвра 140 eвра 200 eвра
20.09 – 27.09 120 eвра 140 eвра 200 eвра
27.09 – 04.10 100 eвра 120 eвра 190 eвра

Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (сопствен превоз)

Цените се во евра, а плаќањето е во денарска противвредност 1 eвро = 62 МКД

 

Хотел Кронос

Хотел Кронос се наоѓа на 120 м од прекрасната песочна плажа во централниот дел на Паралиа. Располага со 1/2 (двокреветно студиа) 1/3 (трокреветно студиа) како и 2+2 апартмани  со две посебни спални и две купатила. Хотелот е целосно покриен со бесплатен бежичен интернет. Секој апартман е комплетно опремен со: кујна со комплетен прибор која се наоѓа во една од спалните, гардеробер, тоалет со туш кабина,  ТВ и широки балкони.

 

Вила Ванко

 


Вила Ванко се наоѓа на 120 м од прекрасната песочна плажа во централниот дел на Олимпик бич. Располага со 1/3 студиа како и 2+2 и 2+3 апартмани со две посебни спални. Хотелот е целосно покриен со бесплатен бежичен интернет.

Aпартманите имаат две купатила. Секој апартман е комплетно опремен со: кујна со комплетен прибор која се наоѓа во една од спалните, гардеробер, тоалет со туш кабина, ТВ и широки балкони.

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ:

  • Превоз (автобус) повратен билет се доплаќа според ценовник на Олимпик Травел – Аеродром, Скопје,  +389(0)22447738 или +389(0)77710038
  • Доручекот со доплата на лице место 7 евра по лице на ден.
  • Полупансион со доплата на лице место 12 евра по лице на ден, деца до 7 години бесплатно од 7 до 14 години 10 евра на ден. Ресторанот е во склоп на хотел со 4 ѕвезди на база шведска маса.
  • Користење на клима уред се наплаќа на лице место.

НАПОМЕНА:

  • Во студиата/апартманите, дозволено е сместување на лица согласно со предвидениот  капацитет,  т.е. број на кревети. Преку дозволениот број може да се смести максимум  едно дете до 7 години во кревет со родител  БЕСПЛАТНО.
  • Можност за патување во период и денови на престој по сопствен избор.
  • Поради генерално чистење на студиата/апартманите после секоја смена, студиата/апартманите се напуштаат во 10:00 часот, а сместувањето е во 14:00 часот попладне,
  • Хигиената во студиата/апартманите си ја одржувате сами за време на престојот,

 

КОНТАКТ И ИНФОРМАЦИИ:

Кликни тука

Call me! - Hotel Kronos

 и Разговарај со нас преку Skype.

Кликни тука и контактирај со Апартмани Грција на Фејбук

Побарај не по телефон или на Viber.
+389 (0) 70 309 917 или +389 (0) 70 309 817
+306999816515
+389 (0) 71 270 702

developed by: techko.net